Skirkite 1,2 % GPM edukacinei ir socialinės įtraukties programai -

Skirkite 1,2 % GPM edukacinei ir socialinės įtraukties programai

2023-04-13

Parama edukacinei ir socialinės įtraukties programai

Kauno bienalė siekia užtikrinti šiuolaikinio meno prasmingumą, aktualumą ir prieinamumą, suteikiant tinkamus įrankius šiuolaikiniam menui pažinti bei laisvę savaip jį interpretuoti. Ne vienus metus bendradarbiaujame su įvairiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, rengdami programas, asmenims, patiriantiems autizmo spektro sutrikimus, regos, intelekto ar judėjimo negalias turintiems asmenims, įvairioms socialinės rizikos grupėms priklausantiems asmenims.

Rengiamės šių metų 14-osios Kauno bienalės edukacinėms veikloms bei siekiame daugiau dėmesio skirti žmonėms turintiems klausos ir regos sutrikimus. Norime kuo kokybiškiau pritaikyti parodos kūrinius ir jų tekstus šioms auditorijoms.

Prisidėkite organizuojant užsiėmimus su įvairiomis socialinę atskirtį patiriančių asmenų grupėmis ir organizacijomis, meno kūrinių pritaikymo klausos ar regos sutrikimų turintiems asmenims, tekstų kūrimo naudojant „lengvo skaitymo“ metodą, tekstų įgarsinimo ir skirkite 1,2 % GPM paramą Kauno bienalės edukacinei ir socialinės įtraukties programai.

Kaip tai padaryti:

Užpildykite VMI „Prašymas skirti paramą“ formą (FR0512) iki gegužės 1 d. prisijungę prie EDS sistemos.

Gavėjo paieškos laukelyje įveskite paramos gavėjo identifikacinį numerį (kodą): 302751123

Įrašykite/pasirinkite pavadinimą: VšĮ Kauno bienalė

Įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausia – 1,2%)

Įrašykite iki kada skiriate paramą

Spauskite – „Pateikti deklaraciją”