Papildytos realybės gidas su Justo Tertelio istorija jau Kaune - Kauno Bienalė

Papildytos realybės gidas su Justo Tertelio istorija jau Kaune

2021-12-10

Dramaturgas, aktorius, režisierius ir edukatorius Justas Tertelis žiūrovus lepina kūrybine įvairove. Šį rudenį kūrėjas drauge su Kauno bienalės vadovaujamu Kūrybiškos Europos projektu „Stebuklingi kilimai“ (MagiC Carpets) išleido virtualios realybės gidą, vedantį po šiuo metu Kaune veikiančią parodą „MagiC Carpets Landed“. Magišką dramaturgo parengtą istoriją patirsite žengiant koja kojon su pasakos herojais: atvykdami į Kauno geležinkelio stotį, lipdami Soboro laiptais bei atsidurdami vėliavų aikštėje Romoje ir kitose vietose.

J. Tertelio sukurtas pasakojimas – tai virtualus gidas (AR guide) vedantis per „MagiC Carpets Landed“ parodą Kaune. Gidas nemokamai prieinamas mobiliojoje aplikacijoje lietuvių ir anglų kalbomis, papildytos realybės kūriniai viešose miesto erdvėse. Parsisiųsti gidą, paskaityti ir išgirsti istorijos ištraukas galite čia.

Paroda veikia iki 2022 m. sausio 23 d. Kauno Paveikslų galerijoje, Geležinkelio stotyje ir viešose miesto erdvėse. Visos parodos naujienos: landed.magiccarpets.eu

Gintarės Žaltauskaitės pokalbis su menininku apie istorijų pasakojimą, bendruomeniškumą ir kelionę po Europą 15min portale ir čia.