LONDONE VYKO KAUNO BIENALĖS RENGINYS SU „GALERIE UBERALL“ - Kauno Bienalė

LONDONE VYKO KAUNO BIENALĖS RENGINYS SU „GALERIE UBERALL“

2019-07-26

Liepos 25 d. 12-oji Kauno bienalė, bendradarbiaujant su „Galerie Uberall“ direktoriais, verslininkais ir meno prekiautojais, Londone pristatė dalį šių metų bienalės viešos programos. Diskusijos metu „Gallerie Uberall“ direktoriai Andrej Polukord ir Mario Strk kėlė klausimus apie bienalės kūrimo procesus ir bandė išsiaiškinti, ką reiškia „Po išvykimo | Prieš atvykstant“ – 12-osios Kauno bienalės pavadinimas? Emalin galerijoje vykusią diskusiją kuravo Londone gyvenanti viena iš 12-osios Kauno bienalės ko-kuratorių Elisabeth Del Prete.

Emalin galerija yra įsikūrusi Londone Rytuose, madingame Shoreditch rajone. Ši komercinė galerija pristato tokius menininkus kaip Augustas Serapinas, Evgenij Antufijev, Anthena Papdopulous ir kt.

„Galerie Uberall“ yra viena iš pirmųjų privačių mobilių galerijų. Įkurta 2014 m., galerija pristatė savo darbus tokiose užsienio mugėse ir renginiuose kaip Viennacontemporary (Viena 2015), documenta 14 (Atėnai, 2017), MUMOK Hofstallungen(Viena), Startup Fair (Vilnius, 2018), and VDU 101 (Kaunas, 2018). Daugiau informacijos apie galeriją – www.galerieuberall.tumblr.com.

Projekto partneris: Lietuvos kultūros institutas
Projekto rėmėjai: Lietuvos Respublikos Ambasada Didžiojoje Britanijoje, Austrijos kultūros forumas, Emalin galerija.
Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su Lietuvos kultūros atašė Juste Kostikovaitės ir Kauno bienalės kuratore Elisabeth Del Prete.