Kauno bienalėje ypatingas dėmesys Jonui Mekui ir galimybė pamatyti 16 mm filmus - Kauno Bienalė

Kauno bienalėje ypatingas dėmesys Jonui Mekui ir galimybė pamatyti 16 mm filmus

2021-10-30

Į lapkričio mėnesį Kaunas įžengs itin intensyviai. Penkiolika Kūrybiškos Europos platformos „Stebuklingi kilimai“ partnerių lapkričio 5-ąją pristatys tarptautinę parodą „MagiC Carpets Landed“, kuri taps vienu pagrindinių vizualiojo meno renginių, atidarančių „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programą. O jau lapkričio 12-ąją prasidės vienas didžiausių šiuolaikinio meno festivalių Baltijos regione 13-oji Kauno bienalė. Paroda „Stebuklingi kilimai“ vyks iki sausio 23 dienos, Kauno bienalė – iki vasario 20 dienos.

Kas yra „Stebuklingi kilimai“, kokie menininkai čia pristatys savo darbus, kokiose erdvėse vyks meno renginiai ir ką šiemet žada bienalė – 15min ir Jurgitos Lieponės pokalbis su Kauno bienalės vadove Neringa Kulik.

Skaitykite daugiau 15min portale.

2022 metais Kaunas ir Kauno rajonas taps visos Europos scena, o miestas – vieta, kurioje neišvengsi kultūros. Suplanuota daugiau kaip 40 festivalių, per 60 parodų, daugiau kaip 250 scenos meno renginių (iš kurių daugiau nei 50 premjerų), daugiau nei 250 koncertų. #kaunas2022