fbpx

EDUKACINĖ PROGRAMA

Kauno bienalė | KURK SU KAUNO BIENALE

Nuo birželio 15 d. iki rugsėjo 21 d., trečiąjį kiekvieno mėnesio šeštadienį, kūrybinės dirbtuvės „Kurk su Kauno bienale“ kviečia šeimas leisti laiką drauge. Keturių kūrybinių dirbtuvių cikle „Kelionės“, pasitelkiant įvairias kūrybines technikas, lankytojai kviečiami kurti ir dalintis savo didžiosios kelionės istorija.

Birželio 15 d. į keliones leisis „Keliautojai sausuma“ (Kauno geležinkelio stotis), kur pasakojimui kurti bus pasitelkta žemė, gruntas.
Liepos 20 d. – „Keliautojai vandeniu“ (Kauno paveikslų galerija) išbandys šlapiosios akvarelės techniką.
Rugpjūčio 17 d. – „Keliautojai oru“ (Senosios Kauno kapinės) imsis oro transporto priemonių dekoracijų gamybos.
Rugsėjo 21 d. – „Keliautojai popieriumi“ (Kauno paveikslų galerija) istorijas kurs popieriaus lape, laisvai pasirenkant piešimą ar teksto kūrimą.

Dirbtuves paruošė ir ves menininkė Paulina Čiumbarienė. Menininkė, 2018 m. VDA Kauno fakultete įgijusi tekstilės magistro laipsnį, nagrinėja socialines, ekologines, tapatybės ir atminties temas, į kūrybinį procesą įtraukdama įvairias socialines grupes – šeimas, moksleivius, vaikų dienos centrus lankančius vaikus ir kt. Paulina Čiumbarienė jau yra pristačiusi tokius projektus kaip „Eglė, žalčių karalienė“ (2018 m.), „Pasaka apie pasaką“ (2018 m.).

Laikas: 12 – 16 val.
Vieta: Kauno paveikslų galerija (K. Donelaičio g. 16), Senosios Kauno kapinės (Vytauto pr. 46) ir Kauno geležinkelio stotis (M. K. Čiurlionio g. 16)
Kaina: edukacinė programa nemokama.
Daugiau informacijos ir registracija: edukacija@biennial.lt, +37062114788 arba +37061189061.

 

Kauno bienalė | PAŽINK SU KAUNO BIENALĖ

Nuo birželio 18 d. iki rugsėjo 27 d., kiekvieną antradienį – penktadienį, užsiėmimai „Pažink su Kauno bienale“ kviečia pačius mažiausius.5-6 metų keliautojų lauks nuotaikinga kelionė po Kauno bienalę ir pažintis su nuostabiomis meno platybėmis užsiėmimuose „Keliautojai po spalvų ir formų pasaulį“. Vaikai gilinsis į spalvų ir formų vaidmenį meno kūriniuose bei jas pasitelkdami atliks kūrybinę užduotį. Mažieji į kelionę kviečiami kartu su didžiaisiais draugais – tėveliais, sesėmis, broliais, dėdėmis, tetomis, seneliais, auklėmis ir darželio auklėtojomis.

Užsiėmimus paruošė ir ves menininkė Paulina Čiumbarienė. Menininkė, 2018 m. VDA Kauno fakultete įgijusi tekstilės magistro laipsnį, nagrinėja socialines, ekologines, tapatybės ir atminties temas, į kūrybinį procesą įtraukdama įvairias socialines grupes – šeimas, moksleivius, vaikų dienos centrus lankančius vaikus ir kt. Jau antrą kartą Kauno bienalės edukacinėje programoje dalyvaujanti menininkė pristatys edukacinius užsiėmimus, skirtus patiems mažiausiems bienalės lankytojams.

Grafikas: birželio 18 – rugsėjo 27 d., kiekvieną antradienį – penktadienį.
Vieta: Kauno Paveikslų galerija (K. Donelaičio g. 16)
Laikas: registruokite užsiėmimų laiką
Kaina: 15 eurų grupei (3+)

Daugiau informacijos ir registracija:edukacija@biennial.lt, +37062114788 arba +37061189061.

Kauno paveikslų galerija (Donelaičio g. 16)
Darbo laikas: II–VII 11.00–19.00

SOCIALINĖS ĮTRAUKTIES PROGRAMA

Pratęsiama specialioji Kauno bienalės edukacinės programos dalis, skirta asmenims, patiriantiems socialinę atskirtį. Užsiėmimus šiai programai parengė ir pristatys Nacionalinio M. K. Čiurlionio muziejaus socialinių projektų kuratorė Rūta Klevaitė ir Kauno sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ psichologė Monika Čeponytė.

Rūta Klevaitė, jau pažįstama Kauno bienalės socialinės įtraukties programos lankytojams, rengia ir veda pažintines ir kūrybines meno edukacijas asmenims, patiriantiems autizmo spektro sutrikimus, regos, intelekto negalias turintiems asmenims, įvairioms socialinės rizikos grupėms priklausantiems asmenims.

Psichologės Monika Čeponytės veiklos laukas apima darbą su intelekto negalią turinčiais asmenimis bei socialinės rizikos grupėms priklausantiems asmenimis.

Užsiėmimai vyks nuo birželio 18 d. antradieniais. Numatomi užsiėmimai:

  • užsiėmimai asmenims su intelekto negalia;
  • užsiėmimas asmenims su regos negalia;
  • užsiėmimas senjorams iš globos namų ir vaikams iš vaikų dienos centro;
  • socialinės rizikos grupes.

Socialinės įtraukties programoje kviečiami sudalyvauti ir asmenys, turintys autizmo spektro sutrikimus: specialiai jiems sukurtos užduotys, kurios palydės į kelionę po Kauno bienalės pasaulį ir padės pažinti meną.

Užsiėmimai nemokami.

Daugiau informacijos ir registracija: 8 610 13663 (Rūta Klevaitė)

VšĮ “Kauno bienalė”
Plento g. 1 d, Kaunas LT45393, Lietuva
Įmonės kodas 302751123
Tel. +37062998182
Biudžetinė sąskaita: LT627044060007822032

Naujienlaiškis