Nino Kvrivishvili - Kauno Bienalė

Nino Kvrivishvili

Sakartvelas

Nino Kvrivishvili (g. 1984, Sakartvelas) – Sakartvelo menininkė, gyvenanti ir kurianti Tbilisyje.

Ji studijavo tekstilės dizainą Tbilisio valstybinėje dailės akademijoje, yra surengusi daug parodų tiek ir savo gimtojoje šalyje, tiek ir už jos ribų.

Kvrivishvili kuria tekstilės instaliacijas. Jos kūriniuose daugiausia dėmesio skiriama pokyčių procesams, istorijos tyrinėjimams, tradicinės tekstilės gamybos transformacijai į šiuolaikinį meną tiek formaliai, tiek ir konceptualiai.

Menininkė yra surengusi daug parodų Sakartvele ir užsienyje, įskaitant personalines parodas muziejuje „Wäschefabrik“, Bielefelde, Vokietijoje, galerijoje „Melike Bilir“, Hamburge, Vokietijoje, „Binz39“, Ciurichas, Šveicarija, Valstybiniame šilko muziejuje, Tbilisyje, Sakartvele ir KKKC, Klaipėdoje.

Jos darbai buvo įtraukti į tokias grupines parodas kaip „SILK“, GAD _Giudecca Art District galerijoje Venecijoje, „Reflected Positions“, KUNSTHALLE Tbilisyje, Sakartvele, „Story as a Woven Carpet“, „68 projects“ GALERIEKORNFELD, Berlyne, Vokietija, KEEPING THE BALANCE – Ludwig muziejuje Budapešte, Vengrijoje, „Objects of Attention“, Estijos taikomosios dailės ir dizaino muziejuje ir daugelyje kitų.