Kūrybinės dirbtuvės - Kauno Bienalė

Kūrybinės dirbtuvės

Kviečiame susipažinti ir interpretuoti Kauno bienalėje pristatomus menininkus, jų kūrybą, šių metų bienalės temą ir pažinti šiuolaikinio meno įvairiapusiškumą.

Kaip ir kiekvienais metais festivalio profesionalių edukatorių ir lektorių komanda meno entuziastams ir visuomenei sukurs erdvę susipažinti ir interpretuoti Kauno bienalėje pristatomus menininkus/-es, jų kūrybą, šių metų bienalės temą ir pažinti šiuolaikinio meno įvairiapusiškumą.

Spalis

Etiopiška kavos ceremonija

Etiopiška kavos ceremonija

2023 m. spalio 7 d.   14:00 - 16:00

Eskedar kviečia į kavos ceremoniją. Jūsų laukia patyriminė kelionė, kurios metu turėsite galimybę iš pirmų lūpų sužinoti apie kavos tradicijas Etiopijoje, dalyvauti kavos ruošimo procese bei paragauti pasaulyje vertinamos rūšinės etiopiškos kavos. Edukacija vyks lietuvių kalba.

Rekomenduojame: SUAUGUSIEMS

Registracija
Nuotaikingi kultūrų raštai

Nuotaikingi kultūrų raštai

2023 m. spalio 8 d.   14:00 - 15:30

Šios kūrybinės dirbtuvės skirtos intuityviam tekstilės dekoravimui ir skirtingų pasaulio kultūrų raštų pažinimui. Žaisdami spalvomis, tekstūromis apjungsime Afrikos, Amerikos kraštų raštus ir savo šiuolaikinę interpretaciją.

Rekomenduojame: VISIEMS NUO 5 iki 99 METŲ

Registracija
Tylos ir garso išradėjai

Tylos ir garso išradėjai

2023 m. spalio 8 d.   18:00 - 19:00

Tai nuotaikingas, įspūdžių kupinas, interpretacinio ir improvizacinio pobūdžio užsiėmimas, kuriame kiekvienas dalyvis tampa atlikėju, susipažįsta su bendravimo ir bendradarbiavimo praktikomis, būgnų grojimo technikomis. Pasitelkdami perkusinius instrumentus keliausime per skirtingus žemynus.

Rekomenduojame: VISIEMS NUO 5 iki 99 METŲ

Registracija
Susitikime bienalėje

Susitikime bienalėje

2023 m. spalio 14 d.   10:00 - 12:00

Edukacija kviečia asmenis ir globėjus, kurių likimas paženklintas demencijos ar Alzhaimerio ligos, patirti meną bei turėti malonią patirtį šiųmetėje Kauno bienalėje. Atsispirdami nuo šių metų temos „Artumo geografija“ ir jos akcentus, sutelksime dėmesį į bendravimo, kalbėjimo ir buvimo suprastam temas. Svarbiausia – išdrįsti ir prisijungti. Registracija internetu.

Rekomenduojame: ASMENIMS, TURINTIEMS DEMENCIJĄ BEI JŲ GLOBĖJAMS 

Registracija
Keliaujanti žinutė

Keliaujanti žinutė

2023 m. spalio 15 d.   14:00 - 15:30

Meno kūriniuose tyrinėsime raštus, ženklus ir jų reikšmes. Į siunčiamą žinutę gilinsimės ne tik verbaline prasme („kas parašyta?“), bandysime ją „perskaityti“ iš to, kokia forma ji siunčiama. Dirbtuvių dalyviai kviečiami atsinešti iš svetur gautą daiktą ar jo nuotrauką, kurio istorija prašysime pasidalinti. Iš meno kūriniuose ir dalyvių atsineštuose daiktuose užkoduotų ženklų dirbtuvėse kursime naują ženklų ir raštų kalbą.

Rekomenduojame: VISIEMS NUO 5 IKI 99 METŲ

Registracija
Mano artumo žemėlapis

Mano artumo žemėlapis

2023 m. spalio 16 d.   11:30 - 13:00

Kviečiame įvairaus amžiaus, intelekto ir psichikos sutrikimų turinčius asmenis Kauno bienalės parodą aplankyti kitaip – stebėti menininkų idėjas ir atrasti asmeninį santykį su meno kūriniais. Įsivardiję kūriniuose matomas formas ir spalvas, išbandę lytėjimui skirtas priemones, dalyviai patirs skirtingas jausenas. Galiausiai, pasitelkę įvairias medžiagas, patys kurs kūrybinį projektą – „Mano artumo žemėlapis“.

Rekomenduojame: ASMENIMS, TURINTIEMS INTELEKTO IR PSICHIKOS SUTRIKIMŲ

Registracija
Laiškas nuotaikai

Laiškas nuotaikai

2023 m. spalio 21 d.   11:30 - 13:30

Viena iš sunkios nuotaikos įveikimo technikų yra laiško sau rašymas. Kūrybinių dirbtuvių metu rašysime laišką į ateitį sau. Laiško rašymas vyks naudojant grafinius elementus. Tai savotiškas terapinis žaidimas, įgalinantis kiekvieną rasti savyje vidinį menininką, autentišką kūrėją.

Rekomenduojame: VISIEMS NUO 5 iki 99 METŲ

Registracija
Meno terapija 

Meno terapija 

2023 m. spalio 21 d.   15:00 - 17:30

Menininkė iš Ukrainos savo kraštietes kviečia į kūrybines dirbtuves. Meno terapijos užsiėmimo metu metaforinių paveikslų ir pasąmoninės vizualizacijos pagalba bus kuriami autentiški paveikslai.   Pastaba: edukacija vyks ukrainiečių kalba.

Rekomenduojame: UKRAINIEČIAMS

Registracija
Draugystės žinutė

Draugystės žinutė

2023 m. spalio 22 d.   14:00 - 15:00

Kūrybinėse dirbtuvėse mokyklinio amžiaus vaikai kurs apyrankę, kurios pagrindinis akcentas – skaidraus organinio stiklo dėlionės detalė. Dėlionės dalelė – tai maža dalis, iš kurios susideda visuma. Dalyviai sukurs suvenyrą iš parodos, dovaną draugui ar bendrą momentinį kūrinį.

Rekomenduojame: SOCIALINĖS ĮTRAUKTIES GRUPĖMS

Registracija
Netradicinės komunikacijos paieškose

Netradicinės komunikacijos paieškose

2023 m. spalio 22 d.   16:00 - 18:00

Edukacijos metu kuriama erdvė girdinčiųjų ir kurčiųjų bendruomenėms sąveikauti. Susitikimo turinys suskaidytas į dvi dalis: atrinktų parodos kūrinių peržiūra ir diskusija. Diskusijos pradžioje diskutuosime apie apžvelgtus darbus, vėliau kalbėsime apie kurčiųjų-girdinčiųjų komunikacijos problematiką, pasidalinsime asmeninėmis patirtimis.

Rekomenduojame: KURTIESIEMS IR MINIMALIAS LIETUVIŲ GESTŲ KALBOS ŽINIAS TURINTIEMS

Registracija
Istorija iš jūsų istorijų

Istorija iš jūsų istorijų

2023 m. spalio 23 d.   14:00 - 15:30

Dirbtuvių metu išryškinsime asmeninių istorijų svarbą ir kursime unikalią – būtent dalyvių grupės – istoriją. Senjorai kviečiami atsinešti daiktą ar nuotrauką, primenančią jų keliones po Europą ar Afriką. Dalysimės prisiminimais, aptarsime bienalės menininkų kūrinius ir kursime koliažą – iš asmeninių patirčių sukonstruotą savitą grupės istoriją.

Rekomenduojame: SENJORAMS

Registracija

Dirbtuvės pagal auditorijąKitos veiklos


Susisiekite