SUTARTIS | Europos kultūros sostinės uždarymas - Kauno Bienalė

Events

Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

SUTARTIS | Europos kultūros sostinės uždarymas

2022-11-24 - 2022-11-27

Kaunas 2022: Sutartis
Šiuolaikinio Kauno mito trilogija – kelionė per tris didžiuosius Europos kultūros sostinės renginius, stebint kaip miestas virsta iš laikinosios į šiuolaikinę sostinę. Tai simbolinis kelias per tris žmogaus gyvenimo etapus: supratimą, kas esu, priėmimą savęs, koks esu, ir laimingą buvimą su savimi. Trilogiją pradėjo seną mąstymą sugriovęs „Sukilimas“, pavasarį miestas sutiko su įspūdingiausiu savo istorijoje „Santakos“ savaitgaliu, o Europos kultūros sostinės programą uždarys „Sutarties“ renginiai.
Lapkričio 24–27 dienomis laukia paskutinis Europos kultūros sostinės nuotykis, kurį lydi parodos, koncertai ir daugybė įtraukiančių pasirodymų. Programa kviečia sudaryti sutartį su savimi ir savo miestu bei pažadėti: nuo šiol gyvensime ilgai ir laimingai.
🟢 III VEIKSMAS. IŠ LAIKINOSIOS Į ŠIUOLAIKINĘ. SUTARTIS | Uždarymo renginys „Žalgirio“ arenoje | Lapkričio 26 d. 19:00 val.
Tai – poetiška miesto istorija, sudėliota iš faktų, legendų, mitų ir vaizduotės. Efektingas renginys leis mėgautis vizualinių sprendimų, šokio, muzikos ir teatro pripildyta panorama, o virsmą į šiuolaikinę sostinę vainikuos sutarties pasirašymas renginio pabaigoje – Europos kultūros sostinės programos palikimo Kaunui, jo istorijai, dabarčiai ir ateičiai dalis. Galiausiai, tai – miestiečių meilės sau ir savo miestui prisipažinimas.
Didžiojo „Sutarties“ renginio kūrėjai – profesionalūs lietuvių menininkai: Nacionalinės premijos laureatė, kompozitorė Zita Bružaitė, režisierius Gediminas Šeduikis, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė, dramaturgė Daiva Čepauskaitė, kompozitorius Linas Rimša ir šimtai geriausių Lietuvos atlikėjų stato šiuolaikinę operą.

Informacija

Pradžia:
2022-11-24
Pabaiga:
2022-11-27
https://kaunas2022.eu/sutartis