„Magic Carpets“ projektas „Susijungimas“ - Kauno Bienalė

Events

Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

„Magic Carpets“ projektas „Susijungimas“

2022-10-11 - 2022-10-16

Susijungimas, Gintare Zaltauskaite

Šiais metais „Magic Carpets“ projektas „Susijungimas“ siekia atkreipti dėmesį į naujai įsikūrusią, tačiau lygiavertę ukrainiečių bendruomenę, gyvenančią Kauno mieste. Pagrindinė projekto idėja – suvienyti ir sutelkti ukrainiečių bendruomenę su vietiniais kauniečiais.

Šiai įdėjai įgyvendinti „Magic Carpets“ komanda Kaune bendradarbiauja su „Herojaus“ mokykla. Mokykla yra unikali, nes čia mokosi tiek lietuviai, tiek ukrainiečiai. Tiesa, mokinių iš Lietuvos ir Ukrainos pamokos vyksta skirtinguose mokyklos pastatuose.

Trys menininkės Joana BC (Portugalija), Barbara Gryka (Lenkija) ir Marija Nemčenko (Lietuva) visą mėnesį savo meninės rezidencijos metu vedė dirbtuves jungtinei lietuvių ir ukrainiečių mokinių grupei iš abiejų „Herojaus“ mokyklos filialų, siekdamos juos sujungti, pasiūlyti smagių bendrų veiklų. Drauge vaikai tyrinėjo skirtingas mokyklos pastatų architektūras, statė savo svajonių ateities mokyklas, kūrė koliažus ir kostiumus iš išmestinų medžiagų, sužinojo apie augalo – gauromečio – migraciją.

Kaunas 2022 „Istorijų festivalio“ metu kviečiame Jus susipažinti su Joanos BC (Portugalija), Barbaros Grykos (Lenkija) ir Marijos Nemčenko (Lietuva) meninių rezidencijų rezultatais!

Spalio 11 d. (antradienis) parodos „Susijungimas“ atidarymas su Marijos Nemčenko projekto pristatymu bei Barbaros Grykos, Joanos BC ir „Herojaus“ mokyklos mokinių performansu.

Vieta: Laisvės alėja, 55 („Herojaus“ mokykla)

Laikas: 17:30 Parodos atidarymas ir Marijos Nemčenko projekto pristatymas

Laikas: 18:00 Performansas (susitikimo vieta priešais mokyklą)

 

Spalio 12 d. (trečiadienis) – spalio 16 d. (sekmadienis) – parodos „Susijungimas“ lankymas

Vieta: Laisvės alėja, 55 („Herojaus“ mokykla)

Lankymo valandos: trečiadienį – sekmadienį 16:00–18:00

tik registruojantis brigita@biennial.lt

 

Visi renginiai nemokami

Informacija

Pradžia:
2022-10-11
Pabaiga:
2022-10-16