fbpx

Eiliuoti Šilainių kiemai

„Eiliuoti Šilainių kiemai“
Aktoriai Edita Niciūtė ir Arnis Aleinikovas
Šilainių poetų bendruomenė

„Eiliuoti Šilainių kiemai“ – tai aktorių Editos Niciūtės ir Arnio Aleinikovo inicijuotas „Stebuklingų kilimų“ projektas, pirmą kartą apjungęs poeziją, kurią kūrė eiliniai kauniečiai.

Visą 2020 m. liepos mėnesį šilainiškiai dalinosi savo kurtais tekstais, kuriuos kartu su profesionaliais aktoriais įskaitė įrašų studijoje. Projekte sulaukta autorių, kurie tiesiog „išplėšė“ puslapius su eilėmis iš asmeninių dienoraščių ir išdrįso atiduoti juos įrašų studijai, kiti dalinosi vieninteliu per savo gyvenimą parašytu tekstu apie meilę ir laukimą, o viena vietos kūrėja atsiuntė net dvi savo parašytas knygas.

„Eiliuoti Šilainių kiemai“ poezijos rinkinyje Julijos Augustauskienės, Dalios Sakalauskienės, Aldonos Mankutės- Kursevičienės, Dalios Buragienės, Zenės Sadauskaitės, Vilijos Grigaliūnaitės, Herminijos Vokietaitienės, Vidos Gustaitytės-Bubnienės, Agniaus Rušio, Gintaro Povilavičiaus ir Raimundo Eimonto eilės.

Vasarą eilės gyvai skambėjo projekto pristatymo renginyje Santarvės parke, o rudenį – šilainiškiai dar kartą rinkosi dalintis poezija Fluxus festivalio metu vykusiuose Eiliuotose pusryčiuose.

Pasidalink su kitais! :

0 Komentarų
b13logo

VšĮ “Kauno bienalė”
Plento g. 1 d, Kaunas LT45393, Lietuva
Įmonės kodas 302751123
Tel. +37062998182
Biudžetinė sąskaita: LT627044060007822032

Naujienlaiškis